^Back To Top

                                                                                                                   

 V rámci vlastního vývoje vám představujeme low end display. 

 Maxidot je řada display pro originální přístrojové desky které bud už mají z výroby originální maxidot a nebo žadný nemají. Tento display jde namontovat do podporovaných přístrojových desek. Display je barevný tft a zobrazuje kromě standartních údaju originalu také další info telemetrii motoru, tlak turba, teploty a další. Tento set lze namontovat téměř do každého vozu a je i jeho varianta pro umístění mimo panel přístroju například do výdechu ventilace pomocí speciální záslepky. 

                   
Brzo přibude do nabídky samostaný display o velikosti 7" který je určen pro montáž do skeletu puvodní přístrojové desky. Display je v odolném hliníkovém pouzdře které má na čelním panelu mimo display další signalizace jako například shift light. Display je dotykový pro snažší ovládání a nebo disponuje možností ve spojení s modulem drive direct ovládání z volantu. Display disponuje několika interface 2xCAN, 1xRS232, 1xUSB, 6xDigital input, 4xAnalog input. Na rozhraní CAN0 je implementován EOBD protokol pro diagnostiku. Na CAN1 je implementován předvybraný protokol podporuje ecu ECUMASTER, VIPEC, HALTECH, po domluvě lze doplnit protokol dle požadavku zákaznika.Rozhraní RS232 slouží k připojení starších ecu podporuje EMU KLASIK, SPEEDUINO a zaroven data překládá na předem definovaný protokol CAN. Tato funkce gateway ušetří za drahé originální převodníky. 

full display

U všech typu HMI dáváme důraz na maximalní užitnou hodnotu zobrazovaných informací formou vhodného rozmístění a barevného provedení jednotlivých ikon. Mimo standartních funkcí obsahuje HMI i popup hlášení kdy důležité informace například přehřátí nebo ztrátu tlaku oleje signalizují vyskočením varovného okna přes celý display v pravidelném intervalu. Důležité informační kontrolky které v záplavě jiných informací tak jak to používají jiní výrobci jsme tedy přesunuly do této funkce aby je nebylo možné přehlédnout.

 
Display lze mezi sebou i kombinovat tzn. že lze použít zároven maxi dot i race dasch informace v teto kombinaci jsou jinak rozložené a lze sledovat více parametru najednou popřípadě lze vytvořit HMI podle požadavku zákaznika.

button6

Copyright © 2013. CarPowerEngineering S.R.O.  Rights Reserved.